Jump to content
AlanWake

[skarga] CzarnaGruszka, (operator) Laki.

Recommended Posts

1. Nick osoby oskarżonej: CzarnaGruszka
2. Steam ID osoby oskarżonej: nieznam
3. Przybliżona data zajścia: 22:40-22:45
4. Nazwa mapy: ttt_cod_stalingrad
5. Opis sytuacji: Zostało 2 zdrajców i 1 niewinny który schował się za teksturami, napisałem reporta że nie wolno wychodzić za tekstury operator Laki to olał i powiedział że nie da kary.
6. Coś od siebie: Pozdrawiam i nie pochwalam zachowań takich operatorów.

http://i.imgur.com/cYM2YYQ.jpg - zabił mnie z tego miejsca.

Witam!

Od razu przejdę do opisu sytuacji:

Wszedłem na server, i pierwsze co usłyszałem to jęki analwake "LAKI BANUJ TEGO GRACZA!!!", na co po zapytaniu -Kogo mam banować? usłyszałem odpowiedź "NO TEGO GRACZA!!!"

Niemniej jednak, po przeczytaniu reporta którego treść oskarżająca brzmiała "jestes za teksturami banuj tego gracza" oraz po sprecyowaniu przez anala o kogo chodzi, oraz, że jego problem związany jest z tym że inny gracz chowa się za teksturami,zareagowałem względem jego treści- Czyli przebywania poza owymi teksturami, wiadomością do gracza CzarnaGruszka, prosząc go o nie wchodzenie ponownie poza nie, bo w przeciwnym wypadku skończy się to długotrwałym pożegnianiem.

CzarnaGruszka przyznał mi rację, i tak został osiągnięty konsensus względem jego przebywania za wcześniej wspomnianymi teksturami.

Zaiste, można przyznać, że moim błędem było, iż nie sprawdziłem death cama z reporta, aczkolwiek na tamten moment uznałem, że sprawdzanie demka ze śmierci wcale nie jest potrzebne, gdyż report traktuje zupełnie o czymś innym(nie było tam wzmianki o jego śmierci), i tutaj rzeczywiście muszę przeprosić za swoje niedopatrzenie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...